Кінотеатр в США запустив вечір показу «Диво-жінки» лише для жінок - його звинуватили в сексизмі

The Huffington Post

В цей вечір чоловікам буде заборонено відвідати сеанс фільму. Заборона поширюється і на чоловіків-феміністів. Також весь персонал, кіномеханіки та кулінари кінотеатру, які працюватимуть на показі, теж будуть виключно жінками. Показ анонсовано на 6 червня 2017 року - на чотири дні пізніше прем'єри кінострічки в США.

Показ в Alamo Drafthouse активно обговорюють в соцмережах - коментатори поділились на прихильників ідеї та на критиків. Останні виступили проти показу, звинувативши кінотеатр в сексизмі та в обмеженні прав чоловіків.

Згодом представники кінотеатру розповіли Huffington Post про те, що збільшать кількість феміністичних показів «Чудо-жінки», при чому проведуть їх у своїх кінозалах по всій країні. 

Як писав MediaSapiens, минулого року близько 45 тисяч людей підписали онлайн-петицію з проханням до Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна відкликати персонажа коміксів видавництва DC «Диво-жінка» з посту почесного посла ООН по боротьбі за права жінок. «Хоча творці «Диво-жінки» мали на меті створити образ сильної та незалежної войовниці з феміністським посилом, в реальності – це білошкірий жіночий персонаж із великими грудьми, нереалістичними пропорціями тіла, вдягнений у блискучий відвертий костюм», - йшлося у петиції.

ООН не оприлюднювала детальну інформацію про те, чому кампанія «Диво-жінки» на посту почесного посла ООН по боротьбі за права жінок була припинена.

Також MediaSapiens писав про жіночі образи в коміксах DC та детально розглянув створення та розвиток персонажа Wonder Woman.

comments powered by Disqus