«Канапа для кастингу»: в Голлівуді встановили скульптуру Гарві Вайнштейна

Facebook

Як пише The Variety, скульптуру створили художники Джошуа Монро (Joshua “Ginger” Monroe) та Plastic Jesus (псевдонім дослівно перекладається як «Пластиковий Ісус»). Золота фігура продюсера вдягнена в халат та сидить на канапі. В руках у скульптури - нагорода «Оскар». Художники назвали свій витвір «Канапа для кастингу» (Casting Couch).

Художник Plastic Jesus написав на своїй сторінці у Facebook про те, що Гарві Вайнштейн став іконою в індустрії розваг. Його сила і вплив були практично безмежними. «Хоча багато хто почав думати, що "канапа для кастингу" стала справою минулих днів, вона, очевидно, досі залишається частиною культури Голлівуду», - зазначив художник. Plastic Jesus створив цілу серію подібних скульптур, серед них - фігурка «Оскар», яка нюхає кокаїн з червоної килимової доріжки, «Оскар» зі шприцем у вені, золота стриптизерка, скульптура репера Каньє Веста та інші (подивитись їх можна на сайті художника).

 

Джерело: Facebook.

Продюсер Гарві Вайнштейн дійсно отримав «Оскар» в 1999 році за стрічку «Закоханий Шекспір», співпродюсером якої він виступив.

В минулому році видання The New York Times та The New Yorker опублікували розслідування, в яких викривали Гарві Вайнштейна в сексуальних домаганнях до акторок та підлеглих. Продюсер часто призначав жінкам ділові зустрічі в готелі й потім переносив зустріч з публічних місць до свого номеру. Там він часто зустрічав їх одягненим у халат або ж частоково оголеним (звідси й вбрання скульпути - MS).

Пілся публікації розслідувань Вайнштейна звільнили з The Weinstein Company, а його дружина Джорджина Чапман подала на розлучення.  Також числені жертви продюсера почали відкрито заявляти про його неприпустиму поведінку, серед них - відомі акторки Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу.

Нещодавно The Weinstein Company оголосила про банкрутство й була продана групі інвесторів за 500 мільйонів доларів.

comments powered by Disqus