Гендиректор BBC планує виправити нерівність в оплаті праці в компанії до 2020 року

BBC

Причиною для незадоволення працівниць стало нещодавнє оприлюднення рівня заробітної плати найбільш високооплачуваних зірок BBC. Виявилося, що жінки отримували менші заробітні плати, ніж чоловіки, навіть якщо вони виконували одну й ту ж роботу. У листі працівниці компанії закликали генерального директора до відкритої розмови про розрив у оплаті праці.

Тоні Холл висловив сподівання, що компанія зможе виправити ситуацію до 2020 року.  «Це було моїм особистим пріоритетом протягом останніх чотирьох років». - зазначив він у відповіді. Холл також пообіцяв, що наступного року, коли буде опубліковано інформацію про заробітні плати зірок BBC, працівники та громадськість побачать велику різницю.

Хол також навів дані про поліпшення, які були досягнуто за останні чотири роки, включаючи збільшення кількості жінок у місцевих ранкових шоу з 14% до 50%. Крім того, корпорація має намір усунути ґендерний дисбаланс й розподілити 50/50 усі робочі місця для ведучих серед чоловіків та жінок.     

Нагадаємо, оприлюднювати зарплати знаменитостей, які заробляють більш ніж 150 тис. BBC змусила нова Королівська хартія.

Цифри, опубліковані  у звіті, є приблизними. Вони стосуються лише кількості отриманих ліцензійних платежів, і не включають прибутки зірок від інших телерадіоорганізацій або комерційної діяльності. До списку також не увійшли ті, хто отримує платню через BBC Worldwide.

comments powered by Disqus