Fox News запускає платний стрімінговий сервіс з оцінками від лідерів думок

Fox News

Як пише Huff Post, нова платформа націлена в першу чергу на прихильників Fox News й транслюватиме різні позиції та оцінки експертів й лідерів думок. Також у глядачів нового сервісу буде можливість взаємодіяти із зірками Fox News та отримати доступ до «ексклюзивних подій». Поки що мережа оприлюднила дуже мало деталей про те, як саме працюватиме новий проект. Ціну підписки Fox News теж обіцяє оголосити пізніше. 

Нещодавно компанія 21st Century Fox, якій належить Fox News, оголосила про зростання прибутків за останній квартал, в тому числі за рахунок збільшення зборів, які вона отримує від кабельних та супутникових дистриб'юторів. Прибутки Fox News за період з жовтня по грудень 2017 року зросли на 11% й склали $ 4,41 млрд. Цьому навіть не став на заваді скандал з ведучим Біллом О'Райлі, якого звільнили через звинувачення в сексуальних домаганнях до колег.  За даними CNN, останній ефір за участі Білла О'Райлі на Fox News приніс телеканалу рекордний рейтинг переглядів.

Телеканал опинився в центрі скандалу й через статтю про WikiLeaks та вбитого інформатора Сета Конрада Річа (Seth Conrad Rich). Американський приватний детектив Род Уілер (Rod Wheeler) подав до суду на телеканал Fox News і журналістку Малію Циммерман. Род Уілер зазначає, що ніколи не казав про зв’язок співробітника національного комітету демократичної партії США Сета Річа з сайтом WikiLeaks й не стверджував, що розслідуванню вбивства Річа заважає «хтось в керівництві округу Колумбія, комітеті демократів або команді Клінтон».  

Також в минулому році телеканал Fox News вирішив відмовитися від свого знаменитого гасла «Справедливий і збалансований» (Fair and Balanced), яке канал використовував 21 рік.

comments powered by Disqus