Disney і 21st Century Fox відновили переговори про продаж

Brendan McDermid, The Guardian

Як повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на свої джерела, Disney знову почала переговори про покупку частини бізнесу 21st Century Fox. Сторони вже вели перемовини щодо цієї угоди минулого місяця, але вони завершилися нічим.

Згідно з інформацією видання, «переговори в даний час активні і набирають обертів», хоча вони можуть так само не принести результатів, як це трапилося восени. «Очікується, що Руперт Мердок і його сім'я вирішать продати чи не продавати 21st Century Fox до кінця року», - пише The Wall Street Journal.  Головними темами для дискусії щодо продажу стали кіностудії Fox, кабельні канали  та міжнародний бізнес, включаючи мережі India’s Star та Sky.

Як раніше писав сайт The Guardian, в разі успіху ця угода об’єднає два найвідоміших медіабренди у світі. «Ця угода створить нового сильного гравця в Голівуді. У Fox є такі хіти, як “Війна за планету мавп” та франшиза “Люди Ікс”, а Disney контролює Pixar  та серію "Зоряні війни"», - пише видання.

Нещодавно компанія Disney оголосила про припинення співпраці з американським провайдером інтернет-телебачення Netflix та наміри запустити власну стрімінгову платформу.

comments powered by Disqus