CNN дозволили використовувати для зйомок безпілотники

nv.ua

Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Тож компанія CNN запустила програму щодо використання дронів для відстеження новин. Канал буде використовувати квадрокоптери Snap, які мають закриті гвинти і здатні розламуватися при зіткненні. Дрон Snap важить 620 грамів, управляти ним будуть двоє операторів.

«Це вперше Федеральне управління цивільної авіації США дозволило необмежену кількість рейсів над людьми. Це є важливим кроком вперед не тільки для діяльності CNN, але і для всієї комерційної індустрії», – уважає старший віце-президент з юридичних питань CNN Девід Віджіланте.

Узагалі ж в США правила забороняють польоти безпілотників над людьми через загрозу того, що при падінні вони можуть поранити людину. Раніше подібні дозволи  видавалися переважно кіностудіям для польотів над певними територіями.

17 жовтня телеканал CNN опублікував відео з безпілотника, у якому продемонстрував величезні руйнування у місті Ракка, яку вважала своєю столицею в Сирії терористична організація ІДІЛ. Напередодні підтримувані США «Демократичні сили Сирії» заявили про відновлення повного контролю над містом.

На відео видно зруйновані вулиці й будівлі. На час зйомок цього відео іноземні бійці ІДІЛ все ще залишалися там.

 

Нагадаємо, цього року Державна авіаційна служба України презентувала концепцію регулювання для безпілотних літальних апаратів (БПЛА). MediaSapiens з’ясував, що зміниться для редакцій, які використовують у роботі дрони.

comments powered by Disqus