Частина даних з компромату на Трампа виявилася правдою - CNN

BBC

Телеканал CNN з посиланням на власні джерела повідомив, що спецслужби США знайшли підтвердження частини відомостей з неперевіреного звіту, який раніше опублікував Buzzfeed. «Частина деталей з доповіді про зв'язки Трампа з Росією дійсно мають підтвердження», - повідомив CNN.  Втім, мова не йде про найбільш скандальні твердження з документу. Що саме з доповіді розвідці вдалося підтвердити не повідомляється.  

Нагадаємо, на початку 2017 року американська розвідка підготувала секретну доповідь, яка була представлена Бараку Обамі та Дональду Трампу. У документі говорилося про існування в російських спецслужб компромату на Трампа. Видання Buzzfeed вирішило опублікувати неперевірену доповідь. Згодом газета The Wall Street Journal повідомила, що одним із джерела так званого «досьє Трампа» був Сергій Мілліан (Sergei Millian), президент Російсько-американської торгової палати та громадянин США.

Президент РФ Володимир Путін розкритикував поширення чуток щодо Трампа та секс-працівниць. Президент США  Дональд Трамп в своєму твіттері звинуватив CNN в поширенні фейковий новин. Також видання Politico звернуло увагу на те, що адміністрація Дональда Трампа ігнорує CNN. На своїй першій прес-конференції Дональд Трамп відмовився відповідати на питання від кореспондента CNN Джима Акости (Jim Acosta), назвавши телеканал «фейковим».

comments powered by Disqus