CBS News звільнив керівника відділу політики через неприйнятну поведінку

Chris Maddaloni/Getty Images, The Huff Post

Про це пише The Huff Post.  Стів Чаггаріс був призначений керівником відділу політики в березні 2017 року й керував висвітленням адміністрації президента США Дональда Трампа. Він працював у CBS News раніше з 1999 по 2010 рік.

Представники телеканалу повідомили, що протягом останніх двох тижнів увагу CBS звернули на неприйнятну поведінку редактора й керівництво негайно розпочало внутрішнє розслідування. В результаті, телеканал CBS News розірвав зв'язки з паном Чаггарісом за порушення політики компанії.

Телемережа також наголосила на тому, наскільки важливим є те, аби працівники повідомляли менеджменту про всі види неналежної поведінки, зважаючи на широкий розголос усіх справ, які стосуються сексуальних переслідувань.

В американських медіа нещодавно трапилась ціла низка звільнень через подібні звинувачення: телеведучий Чарлі Роуз втратив усі свої контракти, The New Yorker звільнив кореспондента Райана Ліццу (Ryan Lizza), а канал NBC звільнив ведучого Метта Лауера.

Також поліція Нью-Йорку почала розслідування щодо фотографа Террі Річардсона, якого моделі звинувачують у сексуальних домаганнях. 

comments powered by Disqus