«1+1» знущається над загиблими

Щонеділі «ТСН. Тиждень» на п’ять хвилин перетворюється на «гумористичне» шоу. Сергій Швець жартує (чи, принаймні, щиро намагається) про ті чи інші події тижня. Цього разу в його рубриці - зловтішання над смертями росіян, отруєних «Бояришником».

Починаються «іронічні новини» із опису ситуації: «…В Росії реальна пошесть. 70 смертей від спроби полікувати похмілля рідиною «Бояришнік» для миття ванн на основі отруйного метилового спирту. Коштувала вона копійки, в рази дешевше за горілку...»

А от потім Сергій Швець переходить до «жартів». Журналіст робить припущення, що перед смертю загиблі виголошували тости («алкоголіки, не замислюючись, ковтали фанфурики, може, й тости штовхали») та навіть в ролях розігрує декілька, приплітаючи ще три жарти про смерть: «Ну. Не знаю, що там у них популярно. Скажімо, “за упокой Новороссии” або ж “памяти Моторолы”. Словом, їх продовжують ховати». Усе це на «1+1» виголошують радісно та з посмішкою.

Закінчується ж повідомлення тим, що «високодуховна Росія» навіть не подумала оголосити скорботи за масовою загибеллю громадян.

Звісно, чорний гумор теж має право на існування. Але гуманність та професійні стандарти, хоча б доки це виходить під брендом журналістського випуску новин, а не сусіднім «Чисто. News», повинні бути на першому місці. Які тости виголошували 69 людей, що загинули від отруєння сурогатним алкоголем в Україні? І чому наша держава не оголосила жалобу? Про це на «1+1» жартувати не намагаються.

Детальніше про це та те, як «1+1» подає націоналізацію «Приватбанку» як рейдерське захоплення, а «Інтер» - дружню розмову з Юрієм Бойком як інтерв’ю, читайте у публікації «Приватбанк» із присмаком глоду. Огляд підсумкових тижневиків за 25 грудня 2016 року.

 

 

comments powered by Disqus