Журналісти сфотографували американського губернатора на пляжі, який він закрив для громадськості

Andrew Mills | NJ Advance Media, nj.com

У п’ятницю керівництво штату не змогло прийняти бюджет, після чого губернатор постановив закрити громадські сервіси, які не є критичними для штату та які фінансуються за рахунок уряду. Під закриття потрапили й громадські парки та пляжі. Заборона триматиме до того часу, поки бюджет штату не буде прийнято.

Однак фотографу видання The Star-Ledger Енді Міллсу (Andy Mills) вдалося з повітря сфотографувати як губернатор з сім’єю відпочиває на пустому пляжі «Island State Beach Park». Інших відвідувачів на пляж не пропустила поліція, повідомляє BBC.

Andrew Mills | NJ Advance Media for NJ.com

В неділю під час прес-конференції журналісти запитали Кріса Крісті, чи вдалося йому позасмагати. Губернатор заперечив, після чого йому показали фото, зроблені з літака. Його прес-секретар Брайан Мюррей потім визнав, що пан Крісті дійсно був на пляжі, але не довго, «порозмовлявши зі своєю дружиною та родиною, перш ніж поїхати до офісу». При цьому прес-секретар наголосив, що губернатор не засмагав і був одягнений у бесболку.

«Губернатор опинився під шквалом критики після оприлюдення цих фото», - зазначає BBC.

Редактор газети The Star-Ledger Кевін Уітмер (Kevin Whitmer) розповів, що після публікації цих знімків, сайт газети встановив новий рекорд за кількістю переглядів. Водночас редактор не зізнався, в яку суму обійшлася газеті фотозйомка з повітря. Він також похвалив фотографа, в якого був досвід роботи в подібних умовах та який добре знав узбережжя.

Нагадаємо, раніше британський політик Ліам Фокс (Liam Fox) під час ефіру на телеканалі Sky News заперечив, що написав контроверсійний пост у Twitter, хоча скріншот публікації показали на великому студійному моніторі. Британське видання Metro тоді порівняло виступ Фокса на Sky News із висловом радниці президента США Дональда Трампа Трампа Келіенн Конвей про використання «альтернативних фактів».

comments powered by Disqus