Журнал Rolling Stone придбав американський медіахолдинг Penske Media

prnewswire.com

Про це йдеться в прес-релізі нового власника видання.

У офіційній заяві компанія-покупець назвала журнал «провідним голосом в сфері музики, політики і поп-культури протягом останніх 50 років».

За словами керівника Penske Media Джея Пенські, інтерес його компанії до популярного журналу пов'язаний з його колективом, культурним значенням, «а також тим, що це всесвітньо визнаний бренд, який не має собі рівних в своєму сегменті».

Ян Веннер, засновник Rolling Stone і керівник редакції Wenner Media, назвав Penske Media «ідеальним партнером, який зможе допомогти досягти успіху в сучасному інформаційному просторі».

За умовами угоди Ян Веннер залишається редактором журналу й займатиметься його стратегічним плануванням, а його син Гус Веннер –президентом та головним операційним директором. Гус Веннер також долучиться до консультативної ради Penske Media.

У Penske Media заявили, що видання залишиться незалежним голосом в американській поп-культурі й продовжуватиме публікувати впливові матеріали на політичну тематику. 

Сингапурська музична компанія BandLab, яка з 2016 року володіє 49% акцій Rolling Stone, збереже свою частку.

Компанії не оприлюднили суму угоди. Проте видання Variety повідомило з посиланням на свої джерела, що Penske Media придбало журнал за понад 100 млн. доларів. 

Rolling Stone долучиться до портфелю брендів Penske Media, серед яких видання Variety, Deadline, IndieWire та інші.

Нагадаємо, у вересні засновник та власник контрольного пакету відомого американського журналу The Rolling Stone Ян Веннер заявив, що готовий його продати, проте хотів би лишитися головним редактором. Цього року виданню, заснованому ним, виповнюється 50 років.

Ян Веннер заснував The Rolling Stone у 1967 році в Каліфорнії на позичені 7,5 тисяч доларів. Згодом редакція переїхала до Нью-Йорка. З часом журнал окрім музики почав писати про інші напрямки культури, а також політику та суспільне життя. Він став культовим виданням для багатьох поколінь. У  The Rolling Stone публікувалися письменники Гантер Томпсон та Том Вулф, саме там розпочалася кар’єра легендарної фотографині Енні Лейбовітц.

comments powered by Disqus