Український фотограф посів призове місце у міжнародному конкурсі LensCulture Exposure Awards

birdinflight.com

Журі міжнародного конкурсу Exposure Awards 2015, організованого журналом LensCulture, оголосило імена фіналістів та переможців, Кращі роботи були відібрані з заявок, надісланих фотографами з 120 країн світу. 

Перше місце у номінації «Серія» посів американський фотограф Девід Шеннон-Лаєр за проект Of Heaven and Earth, присвячений усвідомленню ролі людини в масштабах Всесвіту, а друге місце посіла серія британця Себастьяна Палмера «Надія» про жителів однієї з будівель у бразильському Сан-Паулу, де незаконно живуть мігранти, які приїздять до міста у пошуках ліпшого життя.

Девід Шеннон-Лаєр

Себастьян Палмер

Також у трійці призерів - проект українця Максима Дондюка «Культура протистояння» про події зими 2013/2014 на Майдані. 

У категорії «Фотографія» найкращою була визнана робота «Камуфляж»  німецького фотографа Вані Букана, яка являється частиною серії, присвяченої дослідженню відмінностей між фотографією та живописом.

Знімок словенця Матея Повсе «Біженці на Балканському шляху» приніс йому друге місце, а третє журі присудило мексиканці Алехандре Лопес-Забальї за фотографію «Справжні іграшки», зроблену в одному з дитячих будинків в Оахаке (Мексика).

Матей Повсе

Алехандре Лопес-Забалья

Нагадуємо, що наприкінці грудня були публіковані результати фотоконкурсу National Geographic Photo Contest 2015. Переможцем конкурсу став фотограф Джеймс Смарт з Австралії, який сфотографував потужний торнадо в штаті Колорадо. Ця ж фотографія зайняла перше місце в категорії «Природа». Автор фото отримає приз у розмірі 10 000 доларів, а також участь в усіх днях фотосемінара від National Geographic.  

comments powered by Disqus