Українець виграв у одній з номінацій фотоконкурсу Leica Oskar Barnack Award

Сергій Мельниченко, Leica Oskar Barnack Award

Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу. За свій проект «За лаштунками» («Behind the Scenes») він отримає 10 000 євро та камеру й об'єктив Leica M. У своєму проекті Сергій Мельниченко знімав танцівниць у китайських нічних клубах.

«Я приїхав до Азії два роки тому, аби працювати танцюристом. Навесні 2016 року ми виступали в китайському клубі, який більше схожий на величезний бар зі сценою, тому що ніхто з відвідувачів не танцював. У якийсь момент я зрозумів, що там відбувається стільки захоплюючих речей, і саме так з'явилася серія “За лаштунками”», - розповів фотограф.

Sergey Melnitchenko - Behind the Scenes from Leica Camera on Vimeo.

Головний приз конкурсу Leica Oskar Barnack Award дістався норвежцю Тер'є Абусдалю (Terje Abusdal ) - він виграв грошову премію в розмірі 25 тисяч євро. Над своїм проектом «Slash & Burn» про етнічну групу в Норвегії, яка живе в тісному контакті з природою, він працював три роки.

Нагадаємо, нещодавно журнал National Geographic назвав переможців конкурсу Travel Photographer of the Year. Головний приз виграв мексиканський фотограф Сергіо Тапіро Веласко , який зняв фотографію виверження вулкану й блискавку, яка вдарила в один зі схилів.

comments powered by Disqus