У США в архівах газети виявлений невідомий роман Волта Вітмена

The Guardian

Як пише The Guardian, роман називався «Життя і пригоди Джека Енгла» і був опублікований без вказівки автора. 

Роман був опублікований в кількох випусках газети в 1852 році, в період, коли Вітмен почав роботу над першою поетичною збіркою «Листя трави», який був опублікований трьома роками пізніше. Виявлений роман був опублікований в альманасі Walt Whitman Quarterly Review і доступний для вільного скачування. За словами головного редактора альманаху, роман може повністю перевернути уявлення про трансформацію Вітмена з прозаїка на поета. 

«Життя і пригоди Джека Енгла» розповідає про адвоката-сироту, який намагається обдурити свого клієнта з метою заволодіти його статками. Імовірно, історія була заснована на ситуації з минулого Вітмена, оскільки його батько був обманутий адвокатом. 

Волт Вітмен - один з найбільш відомих американських поетів. Збірка віршів «Листя трави», перше видання якого вийшло в 1855 році, вважається однією з книг, що мали найбільший вплив на англомовну поезію середини XIX століття. У «Листі трави» Вітмен, в числі іншого, одним з перших поетів, які пишуть англійською мовою, застосував вільний вірш (верлібр). 

Раніше MediaSapiens писав про те, що Національний музей Уїнстона Черчилля у США знайшов у своїх запасниках чернетку статті покійного британського прем'єра про можливість існування життя на інших планетах.

comments powered by Disqus