У США прес-секретар суду випадково розповів журналістові, що він б’є байдики на роботі

VideoHive

Девід Букстейвер працював на посаді офіційного представника об'єднаної судової системи штату з 1996 року, пише The New York Post. Однак в 2016 році в системі змінилося керівництво і чоловіка позбавили посадових обов'язків прес-секретаря. Букстейвер став приходити на роботу лише кілька днів на тиждень, але при цьому він зберіг посаду і продовжував отримувати заробітну плату - 166 тис. доларів на рік. Він планував вийти на пенсію 1 жовтня.

Журналіст The New York Post подзвонив Букстейверу, щоб з'ясувати, чим же він займається на роботі, якщо обов'язки прес-секретаря виконує інша людина. Працівник суду запевнив, що хоч він і займає тепер менш помітну посаду, але працює не менше.

Однак, після цієї розмови телефон випадково знову набрав журналіста й той почув чотирихвилинну розмову Девіда Букстейвера з колегами, з якої стало зрозуміло, що чоловік розповів неправду про свої посадові обов’язки. «Я поговорив із журналістом. Я сказав йому, що я займаю значно менш помітну посаду, але це не означає, що я байдикую.  Але, чесно кажучи, факт в тому, що ця історія правдива. Я нічого не роблю. Я рідко з'являюся на роботі, і мене спіймали», - сказав Букстейвер, не знаючи про те. Що цю розмову чує журналіст. Після цієї ремарки було чутно сміх співрозмовників. Чоловік також зазначив, що його можуть звільнити через статтю в The New York Post, але це зменшить його пенсію «не більше, ніж на $6 у місяць».

Як повідомляє The Washington Times, після цього дзвінка Девіда Букстейвера звільнили за «порушення трудової дисципліни».

comments powered by Disqus