У США директорка школи пішла у відставку після розслідування учнівської газети

Emily Smith/Pittsburg High School, https://static01.nyt.com/images/2017/04/05/us/06xp-students/06xp-students-master768.jpg

Таке рішення вона прийняла через кілька днів після публікації розслідування шкільної газети Booster Redux, пише The Washington Post. Директорка була нещодавно призначена на цю посаду й учні вирішили проглянути її попередні кар'єрні досягнення.

Вони знайшли публікації про Емі Робертсон в англомовному арабському виданні «Gulf News». За даними журналістів з ОАЕ, пані Робертсон раніше очолювала американську приватну школу в Дубаї. З 2008 по 2012 рік організація отримувала незадовільну оцінку від місцевих органів по контролю за якістю освіти. У 2012 році влада емірату Дубай позбавили школу ліцензії, а ще через рік заклад закрили. Також виявилося, що у пані Робертсон не було достатньо повноважень для того, аби очолювати школу на території емірату.

Учні також звернули увагу на приватний ВНЗ Corllins University, в якому їх нова директорка отримала магістерську і докторську наукові ступені. В мережі вони знайшли кілька викривальних публікацій, в яких університет звинувачується в організації фабрики фальшивих дипломів. Також більшість розділів на сайті не працюють: подивитись академічний розклад університету, поле діяльності чи інфорамцію про відвідування студентського кампусу не вдається, сайт перенаправляє відвідувачів на свою головну сторінку.

Пані Робертсон зазначила, що вона отримувала свої наукові ступені в 1994 та 2010 роках, коли у Corllins University не було жодних проблем із ліцензією. Втім, розслідування шкільної газети потрапило в поле уваги шкільного інспектора та освітньої комісії округу. «У світлі проблем, які виникли, пані Робертсон вирішила, що її відставка буде відповідати інтересам округу», - йдеться в офіційній заяві школи.

Освітня комісія округу Піттсбург схвалила подібне рішення і погодилася знову зробити вакантною посада директора старшої школи міста.

Нагадаємо, MediaSapiens писав про єдину газету в прифронтовому місті Миколаївка під назвою «Голоса города», яку створюють учні за підтримки кількох дорослих журналістів. 

comments powered by Disqus