У Польщі в офісній будівлі Reuters відбулася стрілянина

PAP/Adam Warżawa, Radio Gransk

Як повідомляє «Радіо Свобода», внаслідок інциденту ніхто не постраждав. За неофіційною інформацією RMF FM, чоловік був озброєний пістолетом Glock і довгоствольною зброєю. Стрілянина сталася в одному із залів будівлі й чоловік намагався поцілити в свого колегу. Люди почали тікати, але один з присутніх накинувся на озброєного чоловіка і обеззброїв його. На місце події прибула поліція й затримала стрілка.

Ним виявився громадянин Білорусі Степан Свідерський, який працює аналітиком у агентстві. Джерела, близькі до компанії Reuters, повідомляють, що стрілянина була випадковістю. Степан Свідерський займається спортивною стрільбою й після тренування  хотів показати свій пістолет одному з колег. Після того, як зброю побачили інші люди в приміщенні, почалася паніка. Під час спроби вирвати у Свідерського пістолет, випадково сталися два постріли. Водночас «Радіо Свобода» пише, що затриманий був досить замкнутою людиною й не мав близьких друзів на роботі.

Нагадаємо, нещодавно у Кабулі на приватну телекомпанію Shamshad TV напали бойовики. Також минулого місяця на ведучу радіо «Ехо Москви» Тетяну Фельгенгауер напав чоловік з ножем.

comments powered by Disqus