The Washington Post Express переплутав символи гендеру на обкладинці

http://mezo.me/news/upload/news/image_1483641197_22636551.jpg

Редакція журналу опублікувала зображення вранці 5 січня. У матеріалі на обкладинці йшлося про марш жінок на наступний день після інавгурації обраного президента США Дональда Трампа, який заявляв, що його становище дозволяє йому «хапати жінок за інтимні місця».

Після цього The Washington Post Express вибачився перед читачами у Twitter, але знову припустився помилки в одному зі слів («errnoueosly»). Крім того, The Verge помітили помилку і в першому твіті, яким редакція анонсувала вихід нового номера журналу. Видання також відзначило, що за основу ілюстрації була взята фотографія із фотостоків, і більшість людей на ній не є жінками.

Зрештою, редакція The Washington Post опублікувала виправлений варіант повідомлень в Twitter та зображення.

Нагадаємо, минулого року під час передвиборчої кампанії в США був віднайдений та опублікований скандальний відеозапис 2005 року з вульгарними висловами Дональда Трампа.  У ньому кандидат у президенти США від республіканської партії Дональд Трамп розповідає про свої залицяння до одруженої жінки. В інших фрагментах Трамп дозволяє собі групі та сексистські висловлювання про жінок. Його висловлювання дали поштовх флешмобу про насильство #NotOkay.

comments powered by Disqus