The New York Times планує запустити програму теленовин

Фото: Mario Tama, Getty/The New York Times

Такий висновок CNN та інші американські ЗМІ зробили з оголошення про вакансії видання.

В описі вакансії виконавчого продюсера зазначається, що майбутньому працівнику необхідно буде «втілити в життя ідею амбітної новинної програми, яка охопить спектр тематик видання та поєднає авторитет притаманної йому журналістики з захопливим сторітелінгом, інноваційними візуальними форматами та найкращою якістю продакшну».

Телепрограма NYT буде складатися з журналістських розслідувань, репортажів та інтерв'ю, але відкрита й до винаходу нових форматів. Творці програму зможуть співпрацювати з усім колективом газети, який налічує понад 1400 людей.

Заступник редактора Сем Долнік (Sam Dolnick), який керує діджитал-напрямком видання, розповів CNN, що медіа планує робити щотижневу програму, яка показуватиме роботу журналістів у редакції та в полі. «У нас працюють видатні експерти, тож ми збираємося показати їх», —  каже він.

За словами пана Долніка, менеджмент медіа розмірковує про хронометраж у 30 хвилин, хоча це ще не остаточне рішення.

Сем Долнік також розповів, що наразі тривають переговори про дистрибуцію нової програми з стрімінговими сервісами та кабельними каналами.

Медіа шукає для проекту досвідченого редактора / виконавчого продюсера «з власним баченням і судженнями про новини та інстинктами, які дозволяють знайти нові шляхи розповіді найважливіших історій тижня й пояснення причин, які до цих подій призвели».

Відомо, що над програмою NYT працюватиме продакшн-компанія Left / Right, яка раніше займалася створенням шоу для американських телеканалів Showtime і PBS.

CNN зазначає, що майбутня телепрограма може стати новим джерелом доходів для газети.

Нагадаємо, у лютому команда американської газети The New York Times оголосила, що розпочинає використовувати технологію доповненої реальності в своїх матеріалах.

А генеральний директор видання Марк Томпсон (Mark Thompson) заявив, що друкована версія газети проіснує ще 10 років.

comments powered by Disqus