The Los Angeles Times продають за півмільярда доларів – ЗМІ

Фото: Frederic J. Brown, AFP/Getty Images

Про це з посиланням на свої джерела повідомила газета Washington Post, а також 6 лютого написала  сама The Los Angeles Times.

Сума угоди має скласти близько 500 мільйонів доларів. Ані Tronc, ані Патрік Сун-Шонг досі не зробили жодних офіційних заяв із цього приводу.

Керівник компанії NantHealth Inc доктор Патрік Сун-Шонг є мільярдером, який заробив статки відкриваючи й продаючи компанії з біотехнологій. За даними Bloomberg, він наразі володіє 9 мільярдами доларів. Пан Сун-Шонг раніше входив до ради директорів Tronc. 

Tronc (раніше Tribune Publishing) придбала Los Angeles Times у 2000 році в нащадків засновників газети – родини Чендлерів – за 8 мільярдів доларів. Tronc випускає також газети Chicago Tribune, Orlando Sentinel, The Baltimore Sun та кілька інших.

Газета The Los Angeles Times виходить з 1881 року. Її журналісти здобули понад 40 Пулітцерівських премій.

За останні 20 років штат газети The Los Angeles Times скоротився з 1300 співробітників до близько 400. У 2008 році газета збанкрутіла, проте в 2012 подолала економічні пробеми. Згідно даних Аudit Bureau of Circulation, зараз за тиражами видання посідає шосте місце в США й має 431 тисячу передплатників. The Los Angeles Times також є одним із лідерів в онайні: у грудні сайт видання, згідно ComScore, переглянули 31,6 мільйони унікальних відвідувачів.

Нагадаємо, наприкінці 2017 року американський медіахолдинг Penske Media придбав контрольний пакет акцій американського журналу Rolling Stone, що належав компанії його засновника Яна Веннера – Wenner Media.

 

comments powered by Disqus