Nothing in the News: креативники запропонували примірники світових видань без новин

Platforma

Про це пише Platforma.

Учасники об'єднання Sideline представили арт-проект Nothing in the News. Він складається з надрукованих газет, які відтворюють логотипи і особливості верстки найвпливовіших видань світу. Але при цьому на них немає жодної новини.

За словами авторів, вони пропонують «невеликий перепочинок від інформаційного перевантаження», в якому доводиться жити сучасним людям. «Ми проводимо цілі години, дивлячись в наші мобільні пристрої. Ми хочемо знати, що відбувається, чому і як. Нам потрібно знати. Але насправді в цих постійних пошуках чогось значимого, що заповнюють кожну вільну хвилину нашого часу, ми нічого не дізнаємося, – розмірковують Sideline. – Ми настільки зайняті, наповнюючи кожен момент речами, які потрібно спостерігати, вивчати і слухати, що ми забули, як це – просто бути. Сидіти і думати. Відключитися і нудьгувати. Мріяти».

Кожну з порожніх газет можна купити за 500 грн. У серію увійшли такі видання, як The New York Times, The Sun, The Times, Die Zeit, Le Monde, «Аргументи і факти» та інші.

Sideline – міжнародний колектив режисерів та дизайнерів, в основному з Португалії та Нідерландів. «Як окремі люди, ми маємо успішну кар'єру в рамках наших відповідних областей, і, між нами, отримали купу нагород (якщо це для вас щось важить), – пишуть вони. – А як колектив, ми об'єднали наші таланти і працюємо разом, щоб втілювати творчі проекти: оригінальні, несподівані. І щоб принести в цей світ щось позитивне».

Нагадуємо, що раніше журналісти з газети The Los Angeles Times придумали систему, яка розсилає сповіщення ньюзруму, коли у кавоварці приготувалась свіжа кава.

comments powered by Disqus