Суд штату Меріленд відхилив позов Меланії Трамп до Daily Mail

ITespresso

Причною позову стала публікація статті, в якій серед іншого було твердження про те, що пані Трамп працювала в сфері ескорт-послуг. Суд висловив сумніви щодо того, чи доречно подавати даний позов у штаті Меріленд і чи пані Трамп позивається до відповідної юридичної особи, пише The Guardian. Відомо, що перша леді подала позов до Daily Mail і в Лондоні.

Минулого тижня суд схвалив аналогічний позов Меланії Трамп до блогера Вебстера Треплі (Webster Tarpley), який також публікував чутки про роботу дружини президента в ескорті. Обидва позови - проти блогера та проти видання Daily Mail - були подані минулого року.

Як писав MediaSapiens, інтереси позивачки представлятиме юридична фірма Harder, Miller and Abrams. Вона відома тим, що раніше представляла інтереси Халка Хогана в судовому процесі проти Gawker Media, після чого медіаорганізація була змушена оголосити про своє банкрутство. Представники Меланії Трамп повідомляли про те, що вона розглядала можливість подачі судових позовів у зв'язку з низкою інших публікацій, зокрема статтею в Politico про її імміграційний статус.

comments powered by Disqus