Сайти BuzzFeed та Meduza оголосили про співпрацю

BuzzFeed

Як повідомляє NiemanLab, партнерство стосуватиметься підготовки редакційних матеріалів й ресурси обох видань будуть зосереджені на спільних розслідуваннях. Вони будуть одночасно публікуватися на обох ресурсах англійською та російською мовами відповідно. Крім того, в рамках партнерства видання зможуть публікувати матеріали одне одного й запустять програму міжредакційного обміну досвідом.

«У 2016 та 2017 роках, з досить очевидних причин у США був сплеск інтересу до матеріалів про Росію», - розповів Іван Колпаков, головний редактор Meduza.  Редакторка BuzzFeed Міріам Елдер (Miriam Elder) теж відзначила великий запит аудиторії на актуальні репортажі з Росії. «З нашого боку є величезний інтерес до Росії, ми такого не спостерігали з часів “холодної війни”», - прокоментувала вона. Половина читачів, які відвідують сайт BuzzFeed щомісяця, знаходяться за межами США. Англомовну версію Meduza також читають більшою мірою іноземці, ніж росіяни. Об’єднавши зусилля, видання планують залучити більше глобальної аудиторії.

До цього сайти вели неформальну співпрацю, а редактор Meduza Іван Колпаков навіть був гостем на одному з подкастів BuzzFeed.  

Нагадаємо, нещодавно BuzzFeed вирішив розміщувати банери на сайті. До цього BuzzFeed ніколи не використовувало банерну рекламу, а основним джерелом доходу видання була нативна реклама. Оголошення про нову модель із залучення прибутків відбулося на тлі чуток про перший публічний продаж акцій BuzzFeed наступного року. За оцінками Bloomberg, видання заробить близько $ 350 млн. цього року.

comments powered by Disqus