Російські багатії тепер бояться потрапляти у список Forbes – The Guardian

Wallup

Як пише The Guardian, рейтинг найбагатших людей журналу Forbes був одним із джерел інфорамції про статки людей, які потрапили до цього переліку. При цьому після публікації списку, вони зазнали фінансових втрат через падіння в ціні їх активів на біржах, зазначає газета з посиланням на РБК.

Протягом 24 годин після публікації списку, бізнесмени в сумі втратили $ 1,06 мільярда. «Список Forbes перетворився з причини до вихваляння на токсичний список», - цитує газета слова редактора російського Forbes Миколи Мазуріна. Редактор також поскаржився, що частина багатих російських бізнесменів, які раніше охоче йшли на контакт із журналістами видання, тепер зустрічають їх «холодним душем».

Міністерство фінансів США підтвердило, що під час складання списку використовувало дані журналу про найбагатших ділових людей у Росії. Хоча люди з нього не потрапляють під негайні санкції, на кшталт заборони на отримання віз та заморожування активів, у них можуть виникнути додаткові ускладнення при роботі з американськими та європейськими банками.

На початку місяця Bloomberg писав про те, що бізнесмени старалися не потрапити до рейтингу Forbes, аби уникнути включення до «списку Путіна». Вони також проводили стрес-тести, аби спрогнозувати можливі наслідки для своїх бізнесів.

Нагадаємо, раніше журнал Forbes повідомив про те, що міністр торгівлі США завищив свої статки, аби потрапити у рейтинг найбагатших американців. Вілбур Росс не зміг надати переконливих доказів щодо заявленого ним розміру статків.

comments powered by Disqus