Поліція ініціювала розслідування щодо фотографа Террі Річардсона

Gustavo Caballero/Getty Images, The Hollywood Reporter

Як повідомляє The Hollywood Reporter, модель Карон Бернштейн (Caron Bernstein) звинуватила фотографа у примусі до орального сексу. Інцидент трапився під час зйомок в 2003 році. Поліція також зібрала свідчення інших жінок та організацій, імена та назви яких не були уточнені.

Террі Річардсон та його представники опублікували офіційну заяву, в якій відкинули усі звинувачення та запевнили, що «пані Бернштейн свідомо та з власної волі позувала для усіх фотографій, зроблених до і під час зйомки й будь-які контакти, які вона мала з паном Річардсоном, були за взаємною згодою».

Водночас Карон Бернштейн заявила, що не бажає помсти й прагне захистити інших потенційних жертв. «Гарві Вайнштейн просто дрібнота у порівнянні з цим чоловіком», - додала вона.

Раніше зі звинуваченнями проти Річардсона виступила колишня модель Ліндсей Джонс (Lindsay Jones). Вона розповіла, що поліція вже зв’язалась із нею для дачі свідчень.

Наприкінці жовтня 2017 року видавництво Conde Nast оголосило про припинення співпраці з Террі Річардсоном через  звинувачення в сексуальних домаганнях під час зйомок. Згодом до бойкоту приєдналися компанії Valentino і Bulgari.  

comments powered by Disqus