National Geographic назвав найкращих фотографів дикої природи 2017 року

Фото: Jayaprakash Joghee Bojan, National Geographic

Про це йдеться на сайті  видання.

Журі премії відзначило головним призом фотографію орангутана, який ховається за деревом, переходячи річку в Індонезії. Джайпаркаш Джог Бохан отримає за неї грошову премію в розмірі 7,5 тис. доларів. Кадр став переможцем у номінації «Дика Природа».

«Орангутан чоловічої статі визирає з-за дерева, перетинаючи річку в Борнео, Індонезія. Активний видобуток пальмової олії загрожує вимиранням цього виду мавп. Щоб вижити, ці тварини, що в нормальних умовах живуть на деревах, змушені вбрід переходити річки, повні крокодилів», — йдеться в підписі до фото, яке здобуло головний приз.

National Geographic обрав переможців ще в трьох номінаціях. Це «Пейзажі», «Підводне фото» та «Знімки з повітря». Їх автори отримають премії в розмірі 2,5 тис доларів. 

Перше місце в номінації «Пейзажі» здобув кадр «Вогняний водоспад» Каріма Ілії (Karim Iliya) з США

Перше місце в номінації «Підводне фото» виборола світлина «Флуоресцентний анемон» канадського фотографа Джима Обестера (Jim Obester)

Перше місце в номінації «Знімки з повітря» здобув «Скельний басейн» Тодда Кененді (Todd Kennedy)

Переможців 1, 2 та 3 місць у цих номінаціях, а також володарів почених відзнак та нагороди «Вибір людей» можна переглянути тут.

Нагадаємо, нещодавно журнал National Geographic вибрав 57 кращих фотографій від своїх авторів з усього світу. Більшість знімків з підбірки розповідають про проблеми, актуальні в 2017 році.

Раніше MediaSapiens публікував поради від фотографа National Geographic Віктора Лягушкіна про те, як проводити підводну зйомку.  Також ми писали про переможців цьогорічного конкурсу Travel Photographer of the Year. 

comments powered by Disqus