Меланія Трамп пригрозила подати до суду на курси з вивчення англійської мови через рекламу

В рекламі була використана фотографія Меланії Трамп, яка виголошує промову на під час з'їзду Республіканської партії в 2016 році. Під фото був розміщений текст: «Просто уявіть, як далеко ви можете зайти, з хоча б невеликим знанням англійської».

Як повідомляє Associated Press, творці реклами пояснили, що хотіли поставити пані Трамп як приклад та мотивувати людей вчити англійську. «Але пані Трамп не оцінила те, що, мабуть, було задумано як жарт про її англійську мову, оскільки вона розмовляє з сильним акцентом. Її словенський адвокат зажадала, аби білборди з рекламою були негайно зняті», - пише агентство. Інакше представники першої леді пообіцяли подати до суду.

Адвокат Меланії Трамп Наташа Пірк-Мусар (Natasa Pirc-Musar) повідомила, що школа англійської мови вибачилася за білборди, але все ще має опублікувати вибачення в хорватських і словенських державних новинних агентствах. Представниця школи Івіс Бурик (Ivis Buric) сказала, що їй дуже шкода через те, що посил реклами сприйняли як глузування над першою леді. «Вона повинна була передати позитивне повідомлення і представити Меланію Трамп як приклад для наслідування», - прокоментувала вона. Також представниця зазначила, що рекламна кампанія виявилася дуже успішною й швидко поширилась не тільки в Хорватії, але і в інших країнах.

Раніше перша леді США Меланія Трамп подала до суду на британське видання Daily Mail через статтю, в якій були опубліковані чуткипро те, що Меланія Трамп працювала в ескорті в 90-х роках, а також за підняту тему про її імміграційний статус. Таблоїд був вимушений виплатити їй компенсацію - за даними агентства Reuters, виплата склала 3 мільйони доларів.

comments powered by Disqus