Головою Асоціації польських журналістів утретє обрали Кшиштофа Сковронського

OKO.press

Як повідомляє Gazeta Wyborcza, серед трьох кандидатів він набрав найбільше голосів – 79. Його опоненти Стефан Трущинський (Stefan Truszczyński) та Збігнєв Ритель (Zbigniew Rytel) відповідно – 31 і 13 голосів. Уперше Сковронський був обраний головою SDP в 2011 році й тепер він пробуде на цій посаді до 2020 року.

Національна спілка журналістів України привітала обрання Кшиштофа Сковронського на третій термін, зазначивши, що за той час, що він очолює Асоціацію, зв’язки між  двома журналістськими спілками зміцнилися і розвиваються. «На постійній основі проходить Польсько-український форум журналістів у Казімеж-Дольному, Школа журналістики розслідувань, щороку спілки проводять Українсько-польський конкурс журналістської майстерності. Також польські колеги завжди першими відгукувалися на прохання про допомогу», - зазначили в НСЖУ.

Нагадаємо, раніше польський президент Анджей Дуда заявив, що у Польщі панує абсолютна свобода медіа, а проблеми з нею були у попередніх урядів.

У 2016 році Сейм Польщі прийняв у другому читанні і в цілому зміни до закону про теле- і радіомовлення авторства правлячої консервативної партії «Право і справедливість». Поправки до закону передбачали передчасне закінчення терміну повноважень членів правління та наглядових рад «Польського громадського телебачення» (TVP) та «Польського радіо» (Polskie Radio). Також, згідно зі змінами до закону, міністр фінансів отримав повноваження затверджувати членів правління та наглядових рад.

comments powered by Disqus