Гарві Вайнштейн вирішив позиватися проти The Weinstein Company через своє звільнення

TWC

Пан Вайнштейн прагне отримати інформацію та документи, що зможуть допомогти йому захистити себе від звинувачень у сексуальному насильстві та саму компанію від можливих збитків, повідомляє Reuters. Згідно з позовом, продюсер також хоче розібратися в тому, чи була злита в пресу конфіденційна інформація й наскільки правомірним було його звільнення з The Weinstein Company.  

Адвокат Гарві Вайнштейна розповів, що поштова скринька його клієнта може містити інформацію, яка спростує усі звинувачення проти нього та компанії.  

Як відомо, поліцейські департаменти в Лос-Анжелесі та Нью-Йорку повідомили про перегляд справ про сексуальне насильство щодо Гарві Вайнштейна. Мова йде про заяви, подані проти продюсера в 2004 та 2013 році.

Про те, що американський продюсер Харві Вайнштейн десятками років відкуплявся від звинувачень в сексуальному переслідуванні, стало відомо з розслідування газети The New York Times.  Пілся того, як правда стала відомою, Вайнштейна звільнили з The Weinstein Company, а його дружина Джорджина Чапман подала на розлучення.  Також числені жертви продюсера почали відкрито заявляти про його неприпустиму поведінку, серед них - відомі акторки Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу.

За підрахунками The Guardian, нині список усіх жінок, які заявили про переслідування з боку Вайнштейна, перевалив за 50 осіб.

comments powered by Disqus