Друкована версія The New York Times проіснує ще 10 років - генеральний директор

Politico

За його оцінками, в найближчі 10 років кількість друкованих видань зменшиться й натомість вони будуть переходити в оналайн.  «Я вважаю, що наші друковані продукти в США будуть виходити ще принаймні 10 років», - розповів він під час інтерв’ю на CNBC.

За словами Марка Томпсона, він хотів би бачити як друкована версія виживає та процвітає, але рішення щодо її збереження буде ухвалюватися виключно на основі економічних показників.

«Наш план - продовжувати обслуговувати наших лояльних підписників (друкованої версії газети), скільки ми зможемо це робити. Але водночас ми будемо будувати наш цифровий бізнес, щоб у нас була успішна компанія, яка розвивається, та успішна новинна редакція, коли друкована версія нарешті піде в минуле», - сказав він

Нещодавно керівництво журналу Playboy повідомило про те, що розглядає можливість закриття друкованої версії журналу. Остаточне рішення щодо закриття друкованої версії Playboy ще не було прийняте, але в компанії відзначають, що його продажі з року в рік падають.

comments powered by Disqus