Чемпіон з тенісу підловив журналіста на сексизмі під час прес-конференції

YouTube / Screenshot

Журналіст почав запитувати його про тенісиста Сема Куеррі (Sam Querrey), який став «першим американським гравцем, який увійде до півфіналу Турнірів Великого шолома з 2009 року».  Тоді Енді Маррей вставив ремарку: «Гравець-чоловік?», вказуючи на те, що американські тенісистки досягли цього раніше. Зокрема  Вінус і Серена Вільямс протягом багатьох років домінують у Турнірах Великого шолома й виграли десятки нагород. Наприклад, Серена вигравала його дванадцять разів. А Вінус виборола участь у півфіналі Вімблдонського турніру.

«Ах, так ... Гравець-чоловік. Це точно», - погодився журналіст.

Як відзначає The Telegraph, Енді Маррей і раніше виступав на підтримку гендерної рівності у великому тенісі. Відео з прес-конференції швидко розійшлося в соцмережах й отримало багато схвальних відгуків за реакцію Енді Маррея на «щоденний сексизм».

Раніше MediaSapiens писав про сексизм у висвітленні Олімпіади-2016.  Також цього року спортивний канал ESPN вирішив звільнити свого коментатора Дуга Адлера за недоречний коментар щодо тенісистки Вінус Вільямс. Коментатор порівняв її з горилою.

comments powered by Disqus