Британський Vogue запросив супермоделей Наомі Кемпбелл та Кейт Мосс стати редакторками

Preen

Про це повідомляє TheDrum«Я дуже радий, що Кейт, Наомі, Стів та Грейс працюватимуть з нами у нових ролях», - сказав головний редактор британського Vogue Едвард Еннінфул (Edward Enninful).  

Він також зазначив, що Кембелл і Мосс є впливовими іконами стилю і їхній внесок у сучасну культуру надзвичайно великий.  

Інші новопризначені члени команди Еннінфула також є досить відомими. Коддінгтон - колишня модель, яка тривалий час працювала креативним директором американського Vogue. Стівен Макквін  - видатний режисер, володар Премії Тернера, однієї з найбільш шанованих нагород у галузі сучасного мистецтва.

Водночас видання The Drum звертає увагу, що нові призначення відбулися на тлі скандалу зі звільненням директорки відділу моди британського Vogue Люсінди Чемберс (Lucinda Chambers). Вона пропрацювала 36 років у Vogue, з них 26 - як директорка відділу. За її словами, новому редактору британського Vogue Едварду Еннінфулу «знадобилося три хвилини», аби її звільнити. Видавництво Conde Nast, якому належить Vogue, усі звинувачення відкидає.   

Нагадаємо, у квітні редактором британського Vogue вперше став чоловік, Едвард Еннінфул. Раніше MediaSapiens також писав про те, що Тереза Мей сфотографувалася для журналу Vogue,  а 73-річна модель Лорен Гаттон знялась у рекламі спідньої білизни Calvin Klein.

comments powered by Disqus