Американку звільнили з роботи через вірусне фото з кортежем Трампа

Знімок був зроблений 28 жовтня 2017 року фотографом з прес-пулу президента. Як пише The FuffPost, президент повертався зі свого гольф-центру в Стерлінгу, штат Вірджинія. 50-річна Джулі Бріксмен їхала на велисипеді й коли кортеж скинув швидкість, порівнялася з ним, показала середній палець й повернула в інший бік.

Фото стало вірусним у мережі й пані Бріксмен вирішила обговорити ситуацію з відділом кадрів у компанії Akima LLC, де вона працювала маркетологом. Керівництво запросило її на зустріч, де жінка дізналася про своє звільнення.

Її звинуватили в порушенні внутрішньої політики щодо поведінки в соціальних мережах, оскільки  Джулі Бріксмен поставила знімок на аватарку в Twitter та Facebook. Керівництво компанії назвало фото непристойним й висловило стурбованість тим, що фотографія може зашкодити їх репутації як державного підрядника.

Сама пані Бріксмен на виборах в 2016 році голосувала за Гілларі Клінтон. Вона намагалася пояснити Akima LLC, що не виконувала жодних робочих обов’язків на той момент, коли було зроблене фото. Тим не менше, компанія ухвалила рішення про її звільнення.

За словами Джулі Бріксмен, вона не шкодує про свій вчинок, оскільки дала багатьом американцям образ протесту проти політики Дональда Трампа. «В певному значенні, я зараз почуваю себе краще, ніж будь-коли. Я гніваюся через те, в якій ситуації зараз опинилась наша країна. Я засмучена. Це було моєю можливістю висловитися», - прокоментувала вона. В мережі знімок поширюється з хештегом #Her2020 й став основою для жартів та мемів. 

Їзда на велосипеді в Америці: поворот ліворуч, поворот праворуч, зупинка, вітання президентові. Джерело: The HuffPost.

Нагадаємо, нещодавно акаунт Дональда Трампа у Twitter був заблокований.  Його деактивував один зі співробітників у свій останній робочий день. Акаунт @realdonaldtrump не працював усього 11 хвилин, після чого його роботу відновили. 

comments powered by Disqus