Українці Філатов та Шарій очолили рейтинг найпопулярніших блогерів російськомовного Facebook

Борис Філатов, argumentua.com

Про це пише ain.ua.

Цікаво, що у рейтингові топ-20 блогерів російськомовного сегменту Facebook половина – українці. 

Водночас рейтинг «ВКонтакте» представлений переважно російськими відеоблогерами, артистами та світськими левицями.

Окрім Філатова та Шарія, серед лідерів рейтингу присутні такі відомі громадські і політичні діячі, як Антон Геращенко, Семен Семенченко, Дмитро Тимчук, Роман Шрайк, Олексій Мочанов, Борислав Береза та інші. 

Фігуранти рейтингу не приховують подиву.

Борис Філатов так коментує свою «перемогу»: «Згідно з презентацією Brand Analytics проекту російської компанії «Ай-Теко», ваш покірний слуга є лідером усього (!) російськомовного Фейсбуку. На другому місці, з великим відривом бридка тварина на прізвисько Шарик. Такі справи… Однак більше моє самолюбство тішить те, що я живу на нашій, Богом даній землі. Україна понад усе. Слава нації».

Зреагував на результати дослідження і Роман Шрайк: «Я не знаю, що таке «російськомовний сегмент Фейсбуку», однак половина із топ-20 в нім – українці».

Що стосується Анатолія Шарія – його, схоже, не здивувало потрапляння до зазначеного рейтингу. Він не став дякувати за довіру, а натомість акцентував увагу на своїй «толерантній» відповіді Філатову, який зневажливо згадав Шарія.

Деякі користувачі припустили, що такий інтерес росіян до українських блогерів пояснюється просто:

У «ВКонтакте» та Instagram росіяни переважно цікавляться сторінками культурних діячів і знаменитостей своєї країни, а ось у Twitter серед сторінок з найбільшими рейтингами відвідувань росіян також зустрічаються опозиційні. Наприклад, на шостому місці знаходиться аккаунт Олексія Навального, а на дванадцятому – телеканалу «Дождь».

Повністю дослідження можна переглянути тут.

comments powered by Disqus