У ЗМІ за 2016 рік найчастіше згадували аналітику «Реанімаційного пакету реформ» - дослідження

Weclipart

Рейтинг складається з чотирьох показників: згадування у ЗМІ; посилання в наукових статтях; відвідуваність сайту; число читачів у соціальних мережах. Усі вхідні дані та розрахунки дослідження викладені у відкритому доступі.

Найчастіше у ЗМІ згадували «Реанімаційний пакет реформ» - 12679 разів. На другому місці «Центр Разумкова» - 9373 згадки. На третьому - «Iнститут аналізу і менеджменту політики» - 6338 згадок. 

За числом цитувань у наукових виданнях за 2016 рік лідирує НІСД (Національний інститут стратегічних досліджень) - 382 посилання на цей осередок. Найбільше читачів у соціальних мережах має «Реанімаційний пакет реформ» - 47 550. Найбільшу відвідуваність має сайт НІСД - в середньому 110 тис. осіб за місяць.  

Автори дослідження відзначили, що їхня методика вимірює лише популярність певного осередку, а не його впливовість. «Утім, популярність є однією з важливих складових впливовості: по-перше, робота осередку має бути помітною в суспільстві та серед фахівців, а по-друге, політики часто посилаються на дослідження для обґрунтування своїх рішень, отже дослідження більш відомого осередку виглядатиме переконливіше в очах виборців», - йдеться в презентації дослідження.

Нагадаємо, дослідження, проведене  групою WPP за участю професора Нгаіре Вудс (Ngaire Woods) з Оксфордського університету, виявило, що урядам все складніше зберегти довіру громадян через соцмережі. Виборці опановують нові канали отримання інформації та на її основі формують власну думку.

comments powered by Disqus