Тривалість перегляду відео на мобільних пристроях сягнула 200 годин на рік

macdigger.ru

Про це пише Watcher

За останні шість років тривалість перегляду відео і ТБ на мобільних пристроях упродовж тижня зросла на 85%. Активне зростання перегляду відео на мобільних пристроях (+4 години на тиждень) відбувається одночасно зі зниженням популярності традиційного ТБ (-2,5 години на тиждень). Середня тривалість перегляду відео на мобільних пристроях сягнула 200 годин на рік.

У віковій групі від 16 до 34 років близько 50% тривалості перегляду ТБ припадає на відео-за-запитом (VoD). У той же час, старше покоління все ще віддає перевагу традиційному ТБ (64%).

На українському ринку зафіксована схожа картина – споживання ТБ за останні 10 років зменшилось на 17-23%, однак близько 50% споживання відео припадає саме на цей формат.

Як з’ясувалось, користувачі витрачають на пошук відео-за-запитом на 45% більше часу, аніж на ТБ. 63% користувачів задоволені контентом на сервісах VоD.

Тривалість перегляду відео-за-запитом (онлайн серіали, фільми та інші ТВ-програми) з 2010-го збільшилась на 50%. Ця тенденція особливо помітна серед авторів коротких роликів (user-generated content), обсяг споживання яких зріс на 86%.

Звіт ConsumerLab TV & Media 2016, Ericsson. de Watcher

Україна слідує глобальним тенденціям. Більш того, в Україні темпи зростання перегляду відеоконтенту в YouTube перевищили загальносвітові: щорічно тривалість перегляду відео збільшується на 70%, при цьому середній показник по світу становить 50%.

За останні 4 роки споживчі витрати на VоD-послуги збільшилися на 60%. Наприклад, в США вони виросли з $13 до $20 в місяць. В Україні, згідно з експертними оцінками, щомісяця користувачі готові платити від 35 до 100 грн за споживання платного ТБ і відеоконтенту за запитом. В Україні найбільш популярною залишається рекламна модель оплати за контент, а також пропозиції комплексного продукту «лінійне ТВ + VоD».

Нагадуємо, що щорічне опитування в рамках проекту USAID «У-Медіа», який виконує Інтерньюз, стосовно споживання ЗМІ показало, що дедалі більше українців прагне отримувати новини онлайн, і дедалі менше українців дізнається новини з телебачення. Довіра до українських онлайн-ЗМІ також зростає, що відповідає тенденції збільшення споживання. Опитування також засвідчило, що українці споживають російські ЗМІ набагато менше, ніж минулого року, а довіра до російських ЗМІ продовжує зменшуватися. 

comments powered by Disqus