Третина користувачів Netflix відпочиває від серіалів, переглядаючи фільми - результати дослідження

Netflix

Про це пише Variety.

Netflix проаналізував поведінку 86 мільйонів користувачів протягом 10 місяців — з січня по жовтень 2016 року. Як з’ясувалося, додивившись серіал до кінця 59% відсотків користувачів вирішують перепочити десь два з половиною дні. Більше половини з них в ці дні дивляться фільм, тобто третина всіх користувачів Netflix поводить себе саме так. В абсолютних числах це десятки мільйонів людей. 

Як правило, глядачі обирають фільм для відпочинку, схожий на той серіал, що вони додивилися. Наприклад, після «Пуститися берега» (Breaking Bad) користувачі Netflix схильні переглядати «Кримінальне чтиво» (Pulp Fiction). А після «Карткового будинку» (House of Cards) — «Безрідні звірі» (Beasts of No Nation) про дитячий загін на війні в Африці.

Як відзначає Netflix, серіал та фільм схожі тим, що і там, і там є безкомпромісний та жорстокий лідер: у «Картковому будинку» це Френк Андервуд, який прагне до президентства будь-якою ціною, а в «Безрідних звірях» командир загону дітей у виконанні Ідріса Ельби.

Є і винятки: після страшних серіалів на кшталт «Дуже дивні справи» (Stranger Things), чи «Американська історія жаху» (American Horror Story) глядачі люблять подивитися що-небудь веселе, наприклад, «Зоотрополіс» (Zootopia).

Нагадуємо, що раніше відео-стрімінговий сервіс Netflix заявив, що дозволить завантажувати і дивитися в офлайні деякі фільми і серіали. 

comments powered by Disqus