Головною загрозою для медіа є небажання запроваджувати інновації - дослідження

WAN-IFRA

Згідно з отриманими результатами, серед головних ризиків для медійної індустрії респонденти назвали небажання займатися інноваціями - 26% та пошук нових джерел доходу і проблеми існуючих бізнес-моделей  - 24%. Серед інших ризиків дослідники виокремили конкурентне середовище (15%), нестабільну політичну обстановку (12%) та зростання впливу технологічних компаній Google та Facebook (5%).

 

Дослідники також проаналізували 1800 анкет з 107 країн та дійшли до висновку, що редакції, які займаються медійними інноваціями, в дев'ять разів частіше мають позитивні фінансові звіти за рік, аніж ті, які дотримуються більш консервативних моделей роботи.

70% опитаних мають намір протягом року отримати до третини всіх доходів з нетрадиційних джерел, тобто не за рахунок реклами і продажу контенту). І майже чверть респондентів планує збільшити частку нетрадиційних доходів до 50% в середньостроковій перспективі.

 Нагадаємо, Reuters Institute за результатами свого дослідження склав прогнози для едіа на 2017 рік. Згідно з ними, в цьоу році очікується збільшення кількості фактчекінгових сайтів та зростання популярності якісних ЗМІ завдяки активному розповсюдженню фейкових новин у 2016 році.

comments powered by Disqus