87% видавців американських журналів та газет розвивають iPad-додатки своїх видань [дослідження]

00:00,
19 Грудня 2012
1236

87% видавців американських журналів та газет розвивають iPad-додатки своїх видань [дослідження]

00:00,
19 Грудня 2012
1236
87% видавців американських журналів та газет розвивають iPad-додатки своїх видань [дослідження]
Американські видавці вважають планшети одним із найважливіших комунікаційних каналів майбутнього, йдеться у новому дослідженні компанії Alliance for Audited Media (колишня the Audit Bureau of Circulations), яке публікує PaidContent.

У своєму дослідженні Alliance for Audited Media проаналізувала досвід видавців 210 американських журналів та газет.

22% видавців зауважили, що додатки їхніх видань для смартфонів та планшетів поки що не є прибутковими – однак більше половини опитаних видавців очікують, що вони стануть прибутковими вже протягом настуних двох років.

63% видавців вважають планшети «найбільш важливим цифровим комунікаційним каналом» в процесі розвитку своїх видань.

Додатки своїх видань для iPad розвивають 87% видавців, для iPhone – 85%, для платформи Android – 75%. Додатки для Kindle мають 67% американських видавців, для планшетів Nook – 57%.

Як відзначає Alliance for Audited Media, все більше видавців вводять у своїх газетах та журналах paywall-систему – а 44% тих, хто ще не практикує її, збираються зробити це у майбутньому. На думку видавців, безкоштовний контент не вкладається у рамки успішної бізнес-моделі.

Видавці, зауважує Alliance for Audited Media, також сподіваються, що цифрові версії їхніх продуктів поступово ставатимуть прибутковими. 41% очікують, що до кінця 2014 року мобільні версії їхніх видань приноситимуть принаймні 10% від загального прибутку.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Complex
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду