З 7 вересня стартує онлайн-курс «Людина та держава. Правила гри»

EdEra

Онлайн-курс буде цікавим для журналістів і громадських активістів, які прагнуть краще зрозуміти логіку суспільних процесів і отримати конкретні механізми для захисту прав, якщо вони вже порушені.

У курсі «Людина та держава. Правила гри» є два модератори-провідники, які разом з експертами розглядають кожну тему курсу. Всі лекції подані в форматі дискусії. Вони супроводжуються анімованими презентаціями та великою кількістю завдань для узагальнення набутих знань. До створення онлайн-курсу залучені 12 провідних експертів і представників міжнародних організацій: зокрема, ОБСЄ в Україні, Ради Європи, ООН та ЮНІСЕФ. Серед них - Микола Гнатовський, Ірина Кушнір, Дмитро Вовк та багато інших.

У рамках онлайн-курсу експерти розглянуть характеристики держави та державної влади, поняття права, правовий статус особи та права людини, поняття та форми захисту прав людини, міжнародне правосуддя та міжнародні організації.  

Навчання розраховане на сім тижнів. Зареєструватися на курс можна за посиланням: ed-era.com/law-essentials. Після закінчення курсу слухачі можуть отримати безкоштовний сертифікат.

comments powered by Disqus