«Новий Донбас» запускає відеопроект для дітей зі Сходу

Facebook

Організатори зберуть дітей і підлітків ВПО та дітей з усієї України для роботи над спільним відеопроектом. Під менторством фахівців сфери відеопродакшену та реклами діти створять власні відеоролики про дружбу і про друзів. Про тих, з ким розлучила або звела війна.

Проект має на меті допомогти дітям, котрі постраждали від війни та їхнім сім'ям знайти спільну мову з дітьми з інших регіонів України. Також організатори планують налагодити контакт із дітьми на тимчасово окупованих територіях України, звернувшись до них соціальними роликами.

«Наш волонтерський рух ГО «Новий Донбас» вже три роки поспіль допомагає дітям, які постраждали від війни. Діти на тимчасово окупованих територіях потребують особливої уваги, бо вони маленькі громадяни України. Тому ми шукаємо можливості хоча б підтримати їх. Серія соціальних роликів про дружбу — це спроба допомогти дітям, розділених війною, навчитися чути один одного, розуміти один одного, співпрацювати, дружити і любити», —  розповідає лідерка організації Лариса Артюгіна.

Проект пройде у три етапи: відбір учасників за допомогою конкурсу відеозвернень, тренінги та консультації з відеозйомки та монтажу, спільна робота на знімальному майданчику над соціальними роликами.

«Діти розвиваються набагато швидше, ніж ми можемо собі уявити, тому наше завдання — давати якомога більше цікавих варіантів для їхнього розвитку. Але найцікавіше, що ми навчаємося один від одного, обмінюємося знаннями та стаємо друзями. Наш проект створений для того, щоб всі ми, і діти, і дорослі, могли знайти однодумців, обмінювалися знаннями і створювати щось нове», — коментує менеджерка проекту Анна Корж.

Брифінг відбудеться 25 квітня о 12.00 у Українському кризовому медіа центрі (Український дім).

Більше про проект за посиланням.

Сторінка проекту у Facebook.

comments powered by Disqus