Місцеві вибори 2015: що потрібно знати журналісту і активісту

Місцеві вибори 2015: що потрібно знати журналісту і активісту

13:38,
10 Вересня 2015
5745

Місцеві вибори 2015: що потрібно знати журналісту і активісту

13:38,
10 Вересня 2015
5745
Місцеві вибори 2015: що потрібно знати журналісту і активісту
Місцеві вибори 2015: що потрібно знати журналісту і активісту
Автори:
Громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Міжнародна фундація виборчих систем (IFES – International Foundation for Electoral Systems) за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) запрошує журналістів, представників ЗМІ та громадських організацій з різних областей України взяти участь у дводенному тренінгу «Місцеві вибори 2015: що потрібно знати журналісту і активісту».

Тренінги відбуватимуться:

  • Львів – 21-22 вересня

  • Луцьк/Рівне – 23-24 вересня

  • Одеса – 29-30 вересня

  • Харків – 8-9 жовтня

  • Харків – 10-11 жовтня

  • Вінниця – 14-15 жовтня

  • Черкаси – 16-17 жовтня

Програма тренінгу:

Участь у тренінгу дасть Вам можливість ознайомитися з новим законом про вибори, а, також дізнатися, як  правильно інформувати населення про:

  • особливості виборчої системи в Україні в 2015 році;

  • процес формування виборчих комісій;

  • висування кандидатів;

  • процес організації підрахунку голосів;

  • вибори на окупованих територіях;

  • оскарження результатів виборів;

  • міжнародні стандарти виборів;

  • право кандидата на відповідь;

  • відмінності між поняттями «Інформування виборців та агітація»,

  • використання ЗМІ під час виборів;

  • особливості діяльності ЗМІ на виборах;

  • кращі вітчизняні та міжнародні практики ефективних громадських компаній та проектів, пов’язаних з виборами та виборчим процесом;

  • планування просвітницьких, мобілізаційних, моніторингових, адвокаційних компаній під час виборчого процесу для конкретних цільових груп громадян; 

  • стимулювання на регіональному рівні появу нових громадських організацій, громадських активістів, коаліцій організацій та партнерств, які мали б можливість, бажання та були здатні реалізовувати моніторингові, просвітницькі та інші програми під час виборчого процесу.

Місце проведення: Точні дані про локацію проведення тренінгу в тому чи іншому місті будуть повідомлені учасникам додатково після відбору.

Умови участі:

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасникам відшкодовуються витрати на проїзд в обидва боки (окрім літака, таксі та вагонів-СВ) за наявності проїзних квитків.

Крім того, учасників забезпечують харчуванням та проживанням (для мешканців інших міст).

Для участі у тренінгу необхідно подати  ОНЛАЙН-ЗАЯВКУ http://bit.ly/election_training не пізніше встановлених дат, що наведені нижче:

Місто, дата тренінгу

Області

Останній день подання заявок

Львів, 21-22 вересня

Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська

19 вересня

Луцьк, 23-24 вересня

Волинська, Рівненська, Житомирська

21 вересня

Одеса, 29- 30 вересня

Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, АР Крим

25  вересня

Харків, 8- 9 жовтня

Донецька, Луганська, Дніпропетровська

30 вересня

Харків, 10-11 жовтня

Харківська, Полтавська, Сумська Кіровоградська

30 вересня

Вінниця, 14-15 жовтня

Хмельницька, Вінницька, Чернівецька

8 жовтня

Черкаси, 16-17 жовтня

Київ, Київська, Чернігівська, Черкаська

8 жовтня

Організатор залишає за собою право не пояснювати і не оголошувати причини відмови в участі.

Детальніше про тренерів:    

C:\Users\msavrun\Desktop\марічка стаф\для сайту\картинки\pavel_moiseev.jpgПавло Моісеєв – Директор з правових питань «Інтерньюз-Україна», займається управлінням юридичними справами організації, організацією процесу лобістської / законотворчої діяльності, взаємодією з державними органами, розробкою та впровадженням PR-стратегій організації, стратегічним планування та розвитком правових проектів. Член Громадської Ради при Комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики. Член Експертної Ради з підготовки концепції інформаційної безпеки при Міністерстві інформаційної політики. Провів понад 110 тренінгів щодо регулювання рекламної діяльності, спонсорства, оподаткування реклами, доступу до публічної інформації, правовому захисту журналістів, діяльності ЗМІ під час виборів. Член експертної ради з питань діяльності медіа під час виборів у 2006, 2007, 2010 роках. Член робочих груп: з підготовки проекту Виборчого кодексу (з питань ЗМІ та інформації); експертної ради при Секретаріаті Президента з питань мовної політики (2005-2006). Проводив курси підвищення кваліфікації для центрального апарату, представників та секретаріатів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (2006, 2007). У 2002-2004 Керівник проекту Правовий аудит, займався консультуванням та судовим захистом електронних і друкованих ЗМІ. Працював у Національному банку України, мав приватну юридичну практику.

C:\Users\msavrun\Desktop\марічка стаф\для сайту\картинки\sergiy-na-ngo.jpgТкаченко Сергій – громадський діяч, експерт з виборів та розвитку територіальних громад, консультант з розробки стратегій соціального партнерства. Керівник моніторингових програм та незалежного спостереження за більш ніж 20 виборчими кампаніями на національному та місцевому рівнях; В якості міжнародного спостерігача спостерігав на виборах в Росії, Білорусії, Грузії, Азербайджані, Казахстані, Молдові, Косово, Норвегії, Швеції. Двічі (2005-2009) очолював міжнародну місію спостереження ЕНЕМО (Європейська мережа моніторингових організацій, що спостерігають за виборами); 2004-2008 Незалежний консультант Офісу Координатора проектів ОБСЕ в Україні по Донецькій та Луганській області. 2009-2010 – тренер офісу Координатора ОБСЕ в Україні по навчанню працівників органів ведення Державного реєстру виборців та Центральної виборчої комісії України по навчанню членів окружних та дільничних виборчих комісій; Експерт Венеціанської комісії Ради Європи. З 2004р. – консультант з розвитку територіальних громад, розробки стратегій економічного розвитку міст та стратегій соціального партнерства.

Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) – світовий лідер у питаннях виборчого законодавства та розвитку демократії. Із 1994-го року IFES працює в Україні з метою підтримки діяльності громадських організацій, управління та прозорості виборчого процесу, а також залучення громадян до виборів.

Координатор програми тренінгів:

C:\Users\msavrun\Desktop\марічка стаф\фото.JPGТетяна Бібік – менеджер виборчих проектів з 1998 року, тренер з розвитку НУО. Більше 15 років діяльності в громадському секторі та міжнародних організаціях, які займаються проведенням виборів, організацією проектів для НДО з активізації виборців та аналізу виборчого законодавства. Має великий досвід з організації кампаній із захисту прав та інтересів (адвокасі) і просвітницьких проектів. Також має досвід проведення тренінгів з написання проектів, організаційному менеджменту та організації кампаній. Брала активну участь в створенні мережі правозахисних організацій по всій Україні та співтовариства регіональних аналітичних центрів в великих українських регіонах з метою розробки державної політики в регіонах. З 2011 року працює старшим менеджером програми в Міжнародній Фундації Виборчих Систем. Є керівником програми грантів та роботи з організаціями громадянського суспільства.

УВАГА! ДАТИ ТА МІСТА ТРЕНІНГІВ МОЖУТЬ ЗМІНИТИСЯ. 

СЛІДКУЙТЕ ЗА САЙТОМ.

Додаткову інформацію Ви можете отримати у координатора тренінгу Марії Саврун за тел. (044) 458 44 40, (050) 330 80 76, або написавши на електронну адресу msavrun@internews.ua

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
dn.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду