ГО «Детектор медіа» оголошує тендер з автоматизації управлінського обліку та фінансової звітності на базі платформи 1С Бухгалтерія 8.2

Фото: earthequipment.co.uk

Прохання ознайомитися з тендерною документацією, що складається з:

а) даного Оголошення про тендер

б) Специфікації, що додається до цього оголошення

 Умови проведення тендеру:

  1. Надавачі послуг, які подають документи на тендер, мають бути зареєстровані на порталі www.cd-platform.org
  2. Надані учасниками тендеру комерційні пропозиції мають бути дійсними без змін впродовж не менш ніж 90 (дев’яносто) днів з дня їх подачі.
  3. Вимоги до надання послуг, організаційні вимоги та спосіб оплати – як зазначено у специфікації.
  4. Ціни мають бути зазначені в гривнях, включаючивсі витрати, відповідно до вимог у специфікації.
  5. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – не пізніше 11 грудня 2016 року, 18:00. Всі пропозиції отримані після кінцевого терміну розгляду не підлягають.
  6. Основні фактори, що будуть впливати на кінцеве рішення щодо переможця тендера – 1) відповідність заявки учасника умовам тендерної документації, 2) прийнятна ціна та 3) кваліфікація надавача послуг.
  7. Переможця тендера буде обрано на засіданні тендерного комітету, яке відбудеться не пізніше 1грудня 2016 року, після їх детальної технічної, фінансової та правової  оцінки.
  8. Пропозиції повинні надсилатись на електронну адресу Jane.oliinyk@gmail.com з поміткою листа «1С тендер: пропозиція».
  9. ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право запитувати  від учасників тендеру додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам специфікації даного тендеру.
  10.  ГО «Детектор Медіа» залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку тендерну заявку відповідно до документації і власних Політик і Процедур та право припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх Заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи, при цьому, ніякої відповідальності перед учасниками тендеру.

 Будь-які питання щодо цього тендеру необхідно надсилати у письмовому вигляді електронною поштою на адресу Jane.oliinyk@gmail.com

 Відповіді на запитання учасників тендеру та будь-які роз’яснення будуть надіслані заявникам, які зареєстровані на порталі www.cd-platform.org

Специфікацію (технічне завдання) можна завантажити тут. 

comments powered by Disqus