До 4 березня – подача заявок ЗМІ на участь у Школі цифрової безпеки DSS 380

Для надання консультаційної підтримки організація обере редакції ЗМІ, які усвідомлюють свої слабкі сторони у сфері цифрової безпеки, розуміють актуальні виклики, що стоять перед колективом та готові працювати над змінами.

Під час проекту відібрані за конкурсом редакції:

  • пройдуть професійний цифровий аудит, на якому фахівці допоможуть уточнити загрози, краще зрозуміти ризики та вразливість організації;
  • за результатами аудиту отримають список релевантних рекомендацій та детальний опис їх втілення;
  • пройдуть навчання з цифрової безпеки, програма якого буде складена відповідно до результатів аудиту – буде спрямована на визначені потреби;
  • за рахунок поглибленої та тривалої експертної підтримки матимуть нагоду втілити заходи для посилення як організаційної безпеки, так й індивідуальної захищеності кожного співробітника.

Протягом процесу зміцнення організаційної та індивідуальної цифрової безпеки (квітень-грудень 2018 – дев'ять місяців), редакції підтримають консультанти з цифрової безпеки, залучені до кожного етапу роботи.

Критерії участі в проекті:

  • мінімум 2 роки досвіду роботи як медіа;
  • мінімум 1 співробітник, який виконує завдання ІТ-підтримки редакції;
  • мінімум 10 співробітників редакції (включно з ІТ-фахівцями);
  • керівництво розуміє загрози та слабкі сторони редакції в сфері цифрової безпеки, артикулює проблеми та готове працювати (витрачати як мінімум часовий ресурс колективу) для покращенням ситуації.

Перевагою для редакції буде наявність ІТ-фахівця, зацікавленого в розвитку тренерських та експертних навичок в сфері цифрової безпеки.

Заявку можна подати через онлайн-форму за адресою.

Дедлайн подачі: 4 березня 2018 року, 23:59 EET

Детальну інформацію можна отримати написавши на адресу dss380.ukraine@gmail.com.

DSS 380 – школа цифрової безпеки для правозахисників, громадських активістів, представників неурядових організацій та ЗМІ в Україні. Завдання Школи – надати можливості для посилення індивідуальної та організаційної цифрової безпеки цільових аудиторій проекту шляхом проведення консультацій, тренінгів та експертної підтримки.

comments powered by Disqus