До 30 листопада – подача заявок на участь у хакатоні з медіаграмотності «Інтерньюз-Україна»

«Інтерньюз-Україна»

Захід відбудеться 7-9 грудня 2017 року у Києві в рамках реалізації проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії».

Мета події – надати учасникам хакатону можливість реалізувати ідеї власних проектів в царині медіаграмотності, що передбачають технологічну складову, тим самим підвищуючи рівень медіаграмотності для ЗМІ, ГО та їх аудиторій.

Організатори запросять 10 команд. Кожна з команд має представляти редакцію ЗМІ чи неурядову організацію та має складатись з трьох представників. Один з членів команди повинен володіти знаннями щодо технічних характеристик пропонованого проекту.

Упродовж трьох днів з учасниками поділяться досвідом спікери, редакції та організації, що успішно реалізовують проекти у сфері медіаграмотності. За допомогою тренерів та фасилітаторів учасники матимуть змогу доопрацювати ідеї своїх проектів та представити журі.

Три найсильніші ідеї визначені журі отримають гранти 4500 доларів США кожен на реалізацію ідей в період з 11 грудня по 31 січня 2018 року. Команди-переможці повинні мати змогу укласти грантовий договір.

Щоб взяти участь в конкурсі, необхідно заповнити форму. У заяці треба надати опис розробленої ідеї проекту у сфері медіагромотності, яку планується реалізувати та яка передбачає технологічний компонент. Термін подачі заявок: до 30 листопада 2017 року, 18.00.

Організатори відбирають учасників Хакатону на основі інновацінйості ідей, актуальності та реалістичності реалізації проекту в короткі терміни.

Можлива тематика проектів з технологічною складовою:

  • Інтерактивні проекти для взаємодії з аудиторіями;
  • Освітні проекти, націлені на конкретні аудиторії;
  • Фактчекінгові проекти;
  • Проекти націлені на захист прав людини та інформування про права людини;  
  • Проекти націлені на спостереження за політиками та політичними партіями з метою недопущення маніпуляцій;
  • Медійні проекти націлені на полегшення доступу суспільства до об’єктивної та актуальної інформації.

Новини щодо хакатону публікуватимуться в його блозі. Хештег Хакатону: #hackmedia_ua.

Учасникам з-поза меж Києва організатори відшкодовують витрати на проїзд, забезпечують проживання і харчування. Організатори очікують, що відібрані учасники самостійно подбають про доїзд до Києва з подальшою компенсацією витрат.

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Хакатону Анни Калініченко за тел. (044) 458 44 40, (066) 364 28 08, або написавши на електронну адресу hkalinichenko@internews.ua.

Проект «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії»спрямований на покращення доступу до корисної інформації для громадян Молдови, України та Грузії через підвищення потенціалу місцевих засобів масової інформації. Він сприяє застосуванню інновацій в галузі журналістики, заохоченню діалогу серед молоді, покращенню навичок користування Інтернетом у людей похилого віку, а також стимулює співпрацю між журналістами з усіх трьох країн.

comments powered by Disqus