До 26 січня - прийом заявок на тренінг із створення роликів для соціальних мереж від «Голос місцевих ЗМІ»

Під час триденного навчання учасники з різних регіонів працюватимуть у командах, зніматимуть нові історії та монтуватимуть їх із відео-матеріалами з попередніх тренінгів, порівнюючи можливості для працевлаштування та доступного житла для переселенців у двох регіонах (в Дніпрі та Одесі, Харкові, Запоріжжі, Києві, Чернівцях, Івано-Франківську, Полтаві, Вінниці, Львові та інших областях). Відео ролики публікуватимуться у спів-авторстві. Ви можете переглянути ролики з попереднього тренінгу в Києвітут.

Для участі у менторській сесії, заповніть онлайн форму до 26-го січня, четвер. Журналісти, які брали участь у 5-ти денних тренінгах проекту «Голос місцевих ЗМІ» для телевізійників заохочуються до участі.

Організатори забезпечують проживання  у  готелі, харчування та відшкодовують вартістьпроїзду (автобусом та потягом, 2-го класу, купе). 

За більш детальною інформацією звертайтеся до команди проекту «Голос місцевих ЗМІ», Олексія Солдатенка за телефоном  050 323 14 30 або електронною поштою:  сontact@regionalvoices.eu

comments powered by Disqus