10 серпня: семінар про етику висвітлення проблем мігрантів, біженці і шукачів притулку

00:00,
26 Липня 2013
1127

10 серпня: семінар про етику висвітлення проблем мігрантів, біженці і шукачів притулку

00:00,
26 Липня 2013
1127
10 серпня: семінар про етику висвітлення проблем мігрантів, біженці і шукачів притулку
В суботу, 10 серпня, у Києві відбудеться одноденний семінар для журналістів про професійні аспекти висвітлення проблем мігрантів, біженців і шукачів притулку. Про це повідомляється в прес-релізі Центру інформації про права людини.

Захід організовано Центром інформації про права людини спільно з Центром громадянських свобод, за підтримки Коаліції з протидії дискримінації в Україні і Міжнародного фонду «Відродження».

Під час заходу будуть розглядатися наступні питання: різниця між поняттями «мігрант», «біженець», «шукач притулку»; типові помилки українських ЗМІ в цій тематиці та їх наслідки для біженців і мігрантів; чому визначення «нелегал», «нелегальний мігрант» вважаються сумнівними, і чому від них відмовилося агентство Associated Press; як правильно використовувати терміни «національність» і «етнічне походження»; особливості роботи над темами мігрантів, біженців і шукачів притулку в різних жанрах – репортаж, інтерв’ю, фото.

Тренери: Максим Буткевич, один з координаторів проекту «Без кордонів» (центр «Соціальна дія»); Яна Салахова, експерт із питань протидії расизму і ксенофобії Міжнародної організації з міграції в Україні; Назарій Боярський, один з координаторів Коаліції з протидії дискримінації і координатор освітніх програм Центру громадянських свобод; Тетяна Печончик, голова Центру інформації про права людини.

Взяти участь в тренінгу запрошуються штатні журналісти, фрілансери, редактори як столичних, так і регіональних ЗМІ. Участь в семінарі – безкоштовна.

Учасники забезпечуються харчуванням (обід, кава-брейки), навчальними матеріалами, також відшкодовуються транспорті витрати (проїзд автобусом або поїздом плацкарт/купе).

Для участі необхідно до 28 липня 2013 року заповнити анкету. Під час відбору пріоритет буде надаватися тим журналістам, котрі вже працювали з даною тематикою. Учасники, які пройшли відбір, будуть проінформовані про це до 1 серпня. Запитання щодо тренінгу можна поставити Тетяні Печончик, tetyana.pechonchyk@gmail.com.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Bristol Indymedia.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду