Як обнулити рекламний ідентифікатор Google на смартфоні

macdigger.ru

На основі зібраної інформації створюються «рекламні профілі», які зберігаються за користувачем, навіть коли він змінює телефон. Таким чином, оголошення, які бачить користувач, автоматично таргетовані під його інтереси.

Однак, не всі хочуть ділитися з Google такою інформацією. Для того, щоб вимкнути персоналізовану рекламу на Android-смартфоні, потрібно перш за все зайти в меню «Налаштування Google» на смартфоні. Далі - в пункт  «Реклама».

В ньому вибрати дію  «Скинути рекламний ідентифікатор». Таким чином, ви обнулите свою попередню «рекламну» історію.

Що ще можна зробити, аби Google збирав про вас менше інформації? Призупинити відслідковування активності. Все в тому ж меню «Налаштування Google» потрібно перейти в розділ «Особиста інформація та конфіденційність», далі - «Керування активністю». Тут ви можете призупинити і історію активності в Інтернет та додатках, і пошук та перегляд на Youtube, і фіксацію місцезнаходжень від Google.

Нагадаємо, Google також зберігає  усі запити користувачів. Щоб очистити історію пошуку і відвіданих сторінок, потрібно в налаштуваннях перейти в розділ «Видалення» і очистити там дані - або за вибраний період, або ж усі.

Як відомо, спецслужби Індії заборонили Google розвивати сервіс Street View. Органи безпеки Індії виступають за введення заборони з міркувань національної безпеки.

comments powered by Disqus