УКУ почне готувати професійних IT-юристів - у межах курсу є три стипендії

3cscreativeimages.biz

За даними засновників курсу, щороку з'являється 10-12 нових стартапів, а в 70% IT-компаній відсутній кваліфікований юрист. При цьому, у Львові налічується 192 діючі ІТ-компанії, а річний оборот галузі в місті складає 300 мільйонів доларів.

 «Католицький університет тісно співпрацює з IT-спільнотою Львова і ми бачимо ті проблеми, які існують в спільноті. Наприклад, вже діє програма з комп'ютерних студій, яка направлена на підготовку програмістів. Але підвищення якості сервісів, таких як юридичні, - це актуальне питання  для IT-бізнесу», - прокоментував для MediaSapiens Іван Городиський, директор Центру верховенства прав УКУ.  

«Ми вирішили, що це може стати нашим внеском в подальший розвиток IT-бізнесу та IT-середовища у Львові: запуск програми, яка підвищить якість юридичного супроводу IT-бізнесу», - зазначив він.

Програма стартує 26 вересня та триватиме протягом 4 місяців. Обов'язкова вимога до студентів курсу - вільне володіння англійською мовою. Вартість навчання - 600$ у разі подання заявки до 20 вересня та 700$, якщо заявка подана пізніше вказаної дати. Проте є можливість поборотися за одну із трьох стипендій, які покриють 70% вартості навчання.

«Кандидати на отримання стипендій мають бути вмотивованими людьми. Ми не ставимо якихось критеріїв щодо віку, зайнятості, досвіду роботи. Насамперед важливо побачити зацікавленість претендентів на стипендії, їхнє бачення власного майбутнього у сфері IT та юридичного супроводу бізнесу,  розуміння тих проблем, які постають перед юристами у цій сфері», - розповів Іван Городиський.

Як писав MediaSapiens, освітня платформа Prometheus запустила безкоштовні онлайн-курси з аналізу даних. Всього платформа запустила чотири курси: «Аналіз даних та статистичне виведення на мові R», «Машинне навчання», «Візуалізація даних», «Обробка та аналіз великих даних».  Зареєструватися на них можна на сайті платформи. Початок курсу заплановано на зиму 2017 року.

comments powered by Disqus