АУП видала посібник «Абетка медіа» німецького професора Норберта Больца

Видання 9 грудня презентували в Посольстві Федеративної Республіки Німеччина в Україні, яке підтримало вихід книги.

«Абетка медіа» вийшла в рамках Бібліотеки масової комунікації та медіаграмотності Академія української преси (АУП) під науковою редакцією професора Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка та президента АУП Валерія Іванова. Переклад здійснив Віталій Климченко.

Як повідомили в АУП, книга Норберта Больца присвячена загальним підходам до медіа технологій, у ній продемонстровано комплексний та системний підхід до сучасних ЗМІ.

«Той, хто народився близько 1983 року і тому на 30 років молодший, ніж автор цих рядків, належить до аборигенів цифрового світу, як, наприклад, мої студенти у Берлінському технічному університеті. За чотири семестри вони мають успішно опанувати медіазнавство і здобути ступінь магістра за Болонською системою; якщо серйозно – це неможливо. Ця книжка покликана допомогти їм зробити неможливе можливим», - пише автор посібника Норберт Больц.

Посібник поширюється безкоштовно.З вступним словом Валерія Іванова до «Абетки медіа» передмовою автора та списком літератури можна ознайомитися тут.

«Абетка медіа» - це 15 перекладне видання з німецької мови, яке здійснила Академія української преси за підтримки партнерів.

comments powered by Disqus